Elemental Herbology

skin and body care

Filozofie Elemental Herbology se zakládá na teorii pěti elementů vycházejících z tradiční čínské medicíny. Těchto pět elementů reprezentuje charakteristiky, které jsou zastoupeny v každém z nás v různém poměru. Zároveň jsou ovlivňovány mnoha faktory, jako je: životní styl, stravování, stres, změna ovzduší nebo počasí. 

Elemental Herbology se zaměřuje na znovuobjevení rovnováhy a harmonie v pleti, v těle a v duši. Proto jsou všechny procedury a produkty inspirovány vždy jedním z pěti elementů – Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. A jsou kombinací čistě přírodních rostlinných složek s inovativními patentovanými technologiemi, vedoucí k docílení efektivní, vysoce účinné a příjemné péče, která dodá pleti vše potřebné. Všechny jsou 100% bez syntetické parfemace, umělého barviva, SLS, parabenů a minerálních olejů.

Svěřte se do rukou našich terapeutek, které určí na základě testu, jakým elementem jste nejvíce ovlivňováni, a doporučí a provede nejvhodnější ošetření.

Pleťová ošetření

FIVE ELEMENT pro harmonizaci pleti

Každé klientce vytváříme ošetření na míru, které harmonizuje pleť podle pěti elementů a řeší příčiny její aktuální nerovnováhy – možná o nich sama ani nevíte. Používané přípravky kombinují léčivé rostlinné výtažky, vitamíny a mořské extrakty pro výživu pleti a obnovení rovnováhy a elasticity. Pleť je po ošetření na první pohled zdravější a kypí životem. Hluboké čištění, peeling, výživa a luxusní 20minutová masáž okamžitě vykouzlí lepší vzhled, který dlouho vydrží.

60 min / 2 500 Kč

REJUVENATING AGE SUPPORT pro omlazení pleti

Transformační ošetření je zaměřené na hlavní znaky fyzického stárnutí. Použité postupy se postarají o buněčné odvodnění, kvalitnější mikrocirkulaci, zdravější barvu, hydrataci a dostatečnou výživu. Pleť znovu nabude elasticitu a vláčnost, dojde k redukci vrásek a obnoví se její přirozená zářivost. Tato omlazovací a oživující procedura začíná hlubokým čištěním a peelingem za pomoci AHA kyselin. Následuje pečlivá masáž obličeje, krku a dekoltu růženínovými válečky, které sníží otok obličeje. Poté se klientka může těšit na akupresurní masáž, jež pleť obnoví a revitalizuje. Výsledky ošetření jsou okamžité a dlouhodobé.

90 min / 3 000 Kč

MOISTURE REPLENISH HYDRATING pro hydrataci a zpevnění pleti

Nedostatečná hydratace je jednou z nejčastějších příčin předčasného stárnutí. Za použití patentované hydratační technologie, kyseliny hyaluronové, olivového skvalenu, kolagenu a bio olejů bohatých na omega 3, 6 a 9 se radikálně zlepší vstřebávání živin do pleti. Výsledkem je intenzivně hydratovaná, vyživená, pevná a plnější pleť. Ošetření velmi doporučujeme ženám, které trpí na suchou a vyčerpanou pleť, ať už vlivem stárnutí nebo jiných faktorů.

60 min /2 500 Kč

CLEAR CLEANSE FACIAL pro vyčištění a detoxikaci pleti

Znečištění, nevhodný životní styl a stres – to vše přispívá k zaneseným pórům a narušené pokožce. Naše intenzivní detoxikace pleti využívá sílu jablečného séra a enzymů z papáji obsažených v přípravku Facial Glow Radiance Peel, s nímž provádíme hloubkové čištění pórů a odstraňujeme odumřelé kožní buňky. Následuje aplikace čistícího přípravku Green Tea and Lavender Cool & Clear za pomoci párou nahřátých ručníků, což je velmi příjemná a účinná cesta k odstranění nečistot z pleti. Poté si klientka užije dvojitou masku – revitalizující masku s aloe vera a jílovou masku plnou minerálů a výtažků z čistícího medu Manuka, rozmarýnu a čajovníku. Ošetření za pomoci čistě přírodních extraktů odplavuje toxiny z pleti, podporuje výměnu odumřelých buněk, redukuje tvorbu mazu a rozšiřování pórů a snižuje zánětlivost. Na konci je čistá, zářivá a harmonizovaná pleť bez pupínků.

60 min / 2 500 Kč

RADIANCE AND VITALITY SKIN BRIGHTENING k projasnění a rozzáření pleti

Při tomto ošetření používáme AHA kyseliny společně s 20% roztokem vitaminu C doplněného o výtažek z Kombuchky, fermentovaného černého čaje, kterému se přezdívá „elixír života“. Po aplikaci této zázračné látky má pleť viditelně lepší barvu a strukturu. Projasňující ošetření udělá pleť jemnější, jasnější a zářivější a zredukuje nežádoucí pigmentaci.

60 min / 2 500 Kč

Doplňkové rituály

MACADAMIA AND PAPAYA BODY SCRUB – tělový peeling

Získejte hladkou a nádherně jemnou kůži díky tropickému koktejlu super-ingrediencí, oleje a peelingu z mořské soli. Kromě samotného peelingu se můžete těšit na chladivé ošetření přípravkem z okurky a vodního melounu.

45 min / 2 000 Kč

SUMMERTIME SKIN COOLER – osvěžující letní ošetření těla

Zklidněte sluncem unavenou kůži chladivým zábalem z okurky a aloe vera. Pro aktivování masky používáme speciálně chlazené kameny a během působení masky si užíváte relaxační masáž hlavy. Ošetření končí aplikací exotického tělového oleje Frangipani and Jasmine body oil, který vaši kůži vyživí a hydratuje do hloubky.

60 min / 2 000 Kč

DETOX BOOSTER BODY WRAP – detoxikační tělové ošetření

Teplý zábal s čisticím kaolinem s infuzí z rozmarýnu, grepu a jalovcových bobulí působí proti zadržování vody a podporuje prokrvení a odplavení toxinů. Zatímco přírodní ingredience pracují, vaše terapeutka vám navodí kompletní uvolnění pomocí relaxační masáže hlavy a nohou. Po následné sprše provede detoxikační masáž a aplikuje tělové sérum s guaranou a zeleným čajem. Na konci bude vaše tělo příjemně prohřáté, detoxikované a plné nové energie.

90 min / 2 500 Kč

FIVE ELEMENT FOOT SOAK AND MASSAGE – masáž chodidel

Oživte unavené nohy luxusní lázní a akupresurní masáží plosky nohy. Na závěr procedury aplikuje terapeutka posilující tonikum.

30 min / 1 200 Kč

AGE SUPPORT EYE LIFT – ošetření očního okolí

Kombinace zjemňujících a vyplňujících rostlinných peptidů, modrých a zelených řas a prote-inů redukuje otoky a zadržování vody v okolí očí. Akupresura a aplikace studených kamenů působí proti všem druhům vrásek, otoků a kruhů pod očima. Ošetření doporučujeme zejména ženám, které pociťují únavu v okolí očí, mají za sebou bujarý večírek nebo chtějí vhodný doplněk k ošetření celého obličeje.

30 min / 1 400 Kč

FIVE ELEMENT ACUPRESSURE SCALP MASSAGE – akupresurní masáž hlavy

Úžasně relaxační masáž hlavy s hřejivou olejovou akupresurou využívá směsi olejů pěti elementů a vonné tyčinky. Zklidňuje a koncentruje mysl a zároveň hydratuje a vyživuje pokožku hlavy. Vaše vlasy budou hladké a jemné. Udělejte si radost péčí, která je od začátku do konce přizpůsobená vašim konkrétním potřebám.

45 min / 1 400 Kč

Tělové rituály

SUN SALUTATION připraví vaše tělo na léto

Tento rituál začíná peelingem, který k odstranění odumřelých buněk využívá tropickou kombinaci papáji, makadamových ořechů, cukru a mořské soli. Následuje chladivý zábal z okurky a aloe vera, jenž vyprahlou pleť vyživí a hydratuje. Zatímco zábal působí, vaše terapeutka vás bude hýčkat uklidňující akupresurní masáží hlavy (v čínštině známou jako Tui Na). Klientky při ní nezřídka upadnou do příjemného, lehkého spánku. Po odstranění zábalu aplikuje terapeutka vhodný olej, podle vašich aktuálních potřeb. Ze salonu budete odcházet rozzářená od hlavy až k patě.

90 min / 3 500 Kč

HERBAL THERMAL DETOX pro detoxikaci těla, s lymfatickou masáží a akupresurní masáží hlavy

Tento termální detoxikační rituál vás nabije energií a podpoří prokrvení těla. Začíná hřejivým peelingem z manga, bambuckého másla, himálajských solí a kafrovníku lékařského, který vás zbaví všech odumřelých buněk.
Následně vás terapeutka zabalí do jílového zábalu s kofeinovou infuzí a čisticími botanickými oleji, jenž vám pomůže odplavit toxiny a vylepšit elasticitu kůže. Zatímco zábal působí, vaše terapeutka vás bude rozmazlovat velmi příjemnou akupresurní masáží hlavy, v čínštině známou jako Tui Na. Olej vybraný podle vašeho elementu společně s hřejivou masáží podle orientálních technik stimulují krevní oběh a probouzejí smysly. Po následné sprše terapeutka zakončí ošetření termální lymfatickou masáží proti zadržování vody v těle.

120 min / 3 500 Kč

FIVE ELEMENTAL BLISS – dopřejte svému tělu opojný luxus

Luxusní zážitek pro každičkou buňku vašeho těla. Rituál začíná omlazujícím peelingem z pravé perleti; poté vás čeká heřmánková a růžová masáž těla, která odplaví veškeré napětí. Na závěr se můžete těšit na vyživující a hydratační pleťové ošetření, uklidňující masáž hlavy hřejivým olejem a relaxační masáž nohou. Výsledkem bude klidná, soustředěná mysl a hebká, zářící pokožka.

160 min / 5 000 Kč

ULTIMATE VITALITY RITUAL – pohádkový rituál pro revitalizaci celého těla a pleti

Revitalizuje tělo a duši a omladí pokožku. Infuze vitamínů, minerálů, kolagenu a antioxidantů kombinovaná s peelingem s AHA kyselinami a rozsáhlou lymfatickou a akupresurní masáží poskytne pokožce přepychovou výživu. Vedle peelingu celého těla zahrnuje tento rituál tělový zábal a aroma masáž pěti elementů sestavenou individuálně podle vašich potřeb. Vše je zakončeno ošetřením na projasnění pleti a podpoření její přirozené krásy. Skvělá volba pro ženy, které se cítí unavené a potřebují oživit popelavou, suchou a nedostatečně vyživenou pokožku.

190 min / 10 000 Kč