Ellis Faas

Ellis Faas, profesionální make-up artist, se rozhodla založit svou jedinečnou značku proto, že jí na trhu něco chybělo - ne jako profesionálce, ale jako ženě, která používá make-up ve svém každodenním životě. Následující tři prvky DNA značky směřují k tomu, aby výrobky Ellis Faas byly v každodenním životě snadno použitelné:

První je přenosnost. Ellis chtěla skoncovat s kabelkami, které musíte obrátit dnem vzhůru, abyste našla to, co hledáte. A tak přišla s řešením v podobě pouzdra Ellis, krabičky obsahující 8 různých výrobků, s jejichž pomocí lze vytvořit kompletní make-up. Výrobky zůstávají čisté, nelámou se a snadno se s nimi cestuje, včetně letištních bezpečnostních kontrol.

Druhým prvkem je skutečnost, že většina výrobků je v tekuté formě, neboť Ellis věří, že tekuté výrobky lépe splynou s pokožkou a jsou tak nositelné po mnohem delší dobu, bez toho aniž byste je viděli „sedět“ na kůži.

A za třetí, odstíny jsou založeny na barvách, které se přirozeně vyskytují v lidském těle. Proto vyhovují všem, bez ohledu na tón pleti, věk nebo styl.