Image Alt

Lymfatická masáž

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Manuální lymfatická masáž celého těla
Kosmetická péče
Lymfatická masáž je jemná masážní technika podporující správnou funkci lymfatického systému a odtoku mízy. Ta se stará o odplavování škodlivin z těla skrz čistící orgány jako ledviny nebo játra.

Tento detoxikační systém se skládá ze sítě mízovodů a uzlin, velmi podobnému cévnímu systému. Pohyb a odtok mízy je zajištěn pomocí pohybu svalů, avšak v dnešní uspěchané době a sedavému životnímu stylu se cirkulace mízy zpomaluje a lymfatický systém přestává fungovat tak, jak má. To vede k ukládání nečistot a toxinů v tkáních. Tukové buňky tak zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, celulitida a otoky. Pomocí lymfatické masáže se aktivuje lymfa, odblokují se hlavní uzliny a dojde k odplavení škodlivin vylučovacím systémem z těla ven.

Lymfatická masáž tak dokáže účinně bojovat s oteklými nohami a křečovými žilami, podporuje elasticitu kůže, čímž dochází celkově k omlazení, zmírňuje či úplně odstraňuje celulitidu. Tato masáž je vhodná zejména pro ty, které trápí nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem, nevhodnými polohami při práci, nedostatkem pohybu, které se projevuje především únavou, sníženou schopností organismu čelit zátěži, infekcím, otékáním nohou, otoky v obličeji, celkovým oslabením imunitního systému i psychickým podrážděním. Z kosmetického hlediska odstraňuje celulitidu, modeluje a zeštíhluje postavu a redukuje objem těla.

Doporučený počet lymfodrenáží je individuální, ženám ji doporučujeme podstoupit 2 x ročně po deseti návštěvách. Před masáží je nutné dodržovat pitný režim s dostatečným přísunem nápojů a pokud možno více pohybu. Pro lepší výsledek nedoporučujeme pití alkoholu a kouření.

Ve zkratce:

  • Manuální lymfatická masáž
  • Účinná proti celulitidě
  • Modeluje a redukuje objem těla

DÉLKA

60 minut

CENA

1600