Manikúra

Silk Ferries přichází s individuálním přístupem a metodami ošetření, které si klientky kosmetických salonů už dlouho žádají. Nabízíme manikúrní ošetření podle našich vlastních postupů, jež jsme vyvinuly na základě dlouholeté praxe a stálé spolupráce s předními světovými značkami. Nyní vám tyto značky můžeme exkluzivně poskytnout v našem studiu.

Manikúra Silk Ferries je rituál, při kterém nejen odborně ošetříme vaše ruce a nehty, ale i povzbudíme vašeho ducha.

Manikúra Silk Ferries se řídí vysokým standartem.

Nehty řádně diagnostikujeme, posoudíme jejich křehkost, lámavost a poškození a uzpůsobíme podle toho péči. Používáme pouze kosmetiku
na přírodní bázi bez toxických a karcinogenních látek. Zakládáme si na preciznosti a šetrnosti provedení a dokonalém finálním vzhledu.

Individuální přístup a odborné poradenství jsou samozřejmostí.

Procedury

Manikúra Silk Ferries

Jedinečná péče o ruce a nehty zahrnující dezinfekci, diagnostiku nehtů, lázeň, krátkou masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru a úpravu kutikuly. Součástí ošetření je aplikace bezbarvé nebo barevné nehtové výživy. Rituál zakončujeme krátkou masáží krémem a olejem na ruce a nehty.

890 Kč / 50 minut

Manikúra Silk Ferries s aplikací gellaku ORLY Gel FX

Jedinečná péče o ruce a nehty zahrnující dezinfekci, diagnostiku nehtů, lázeň, krátkou masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly a aplikaci gellaku ORLY Gel FX. Rituál zakončujeme krátkou masáží krémem a olejem na ruce a nehty.

1 390 Kč / 60 minut

Manikúra Silk Ferries s aplikací pudrových nehtů NuGenesis Nails

Jedinečná péče o ruce a nehty zahrnující dezinfekci, diagnostiku nehtů, lázeň, krátkou masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly a aplikaci pudrových nehtů NuGenesis Nails. Rituál zakončujeme krátkou masáží krémem a olejem na ruce a nehty.

1 490 Kč / 70 minut

Manikúra Silk Ferries Spa

Rozmazlující a hloubkově vyživují péče, která zahrnuje dezinfekci, diagnostiku nehtů, mineralizující lázeň, masáž, zapilování nehtů
do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly, peeling, detoxikační masku podle ročního období, zábal, aplikaci séra na povzbuzení lymfy a prokrvení rukou a závěrečnou reflexní masáž rukou. Součástí ošetření je aplikace bezbarvé nebo barevné nehtové výživy na závěr.

1 490 Kč / 70 minut

Manikúra Silk Ferries Spa s aplikací gellaku ORLY Gel FX

Rozmazlující a hloubkově vyživují péče, která zahrnuje dezinfekci, diagnostiku nehtů, mineralizující lázeň, masáž, zapilování nehtů
do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly, peeling, detoxikační masku podle ročního období, zábal, aplikaci séra na povzbuzení lymfy a prokrvení rukou a závěrečnou reflexní masáž rukou. Součástí ošetření je aplikace gellaku ORLY Gel FX.

1 990 Kč / 85 minut

Manikúra Silk Ferries Spa s aplikací pudrových nehtů NuGenesis Nails

Mineralizující lázeň, masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly, peeling, detoxikační masku podle ročního období, zábal, aplikaci séra na povzbuzení lymfy a prokrvení rukou a závěrečnou reflexní masáž rukou. Součástí ošetření je aplikace pudrových nehtů NuGenesis.

2 090 Kč / 90 minut

Silk Ferries manikúra s prodloužením přírodních nehtů pudrovou technikou NuGenesis Nails

Jedinečná péče o ruce a nehty zahrnující dezinfekci, diagnostiku nehtů, lázeň, krátkou masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly a prodloužení přírodních nehtů pudrovými nehty NuGenesis Nails. Rituál zakončujeme krátkou masáží krémem a olejem na ruce a nehty.

2 480 Kč / 120 minut


Za odstranění gellaku z jiného salonu při vaší první návštěvě účtujeme 250 Kč. Nelze ho objednat samostatně.