Maulí Rituals

skin and body care

Značku Mauli charakterizuje ruční výroba a indický původ. Byla založena manželi Anitou a Bittuem Kaushalovými. Ti Mauli vytvořili s pomocí Bittuova otce, který byl ájurvédským lékařem, a ve spolupráci s předními aromaterapeuty, odborníky v oblasti péče o tělesnou a duševní pohodu. Společně sestavili koncept, který je založen na filozofii vzájemné provázanosti.

Výsledky ověřená, organická a ryze přírodní kolekce Mauli, využívá staletou ájurvédskou tradici vrstvení, mazání a čištění smyslnými oleji, léčivými bylinami a voňavými květy.  Všechny výrobky v sobě ukrývají naprosto výjimečnou kombinaci těch nejúčinnějších extraktů bylin z bujné indické vegetace, které procházejí ručním zpracováním v Anglii. Jen díky tomuto procesu poskytují stoprocentní účinnost, čistotu a luxus. Mauli si zakládá na udržitelnosti a proto jsou veškeré produkty nabízeny v recyklovatelných a opakovaně použitelných obalech.

Vizí společnosti Mauli je nabízet ošetření a směsi, které skrze umocnění zážitku klientek a klientů současně pozitivně ovlivní životy dalších lidí. Společnost Mauli daruje 1 libru z každého uskutečněného maloobchodního prodeje přímo na projekty zaměřené na zlepšení životních podmínek dětí, čímž sdílí krásu a pocit životní pohody v několika podobách; vyznávají totiž myšlenku, že o dary, které nám život přináší, bychom se měli dělit s ostatními.

Ošetření obličeje

LAVANYA – zpevňující a modelační ošetření zralé pleti s masážní pomůckou tri-mineral dome

Lavanya: krásná osoba vyzařující půvab a noblesu

Známky stárnutí mají tendenci se projevit právě ve chvílích, kdy si přejeme vypadat a cítit se co nejlépe. Pleťová kosmetika značky Maulí využívá pro vyhlazení pokožky obličeje sílu speciální masážní pomůcky tri-mineral dome. Masáží marma bodů a aplikací přípravku kombinujícího čistý šafrán, santalové dřevo a růži se z pleti odstraňují toxiny a zmírňují se záněty. Uvedená kombinace ingrediencí neuvěřitelně rychle aktivuje vlastnosti tri-mineral dome a energizuje marma body, čímž napomáhá odtoku lymfy a tvorbě kolagenu. Pokožka je zpevněná a hydratovaná. Kúra je vhodná zejména pro ty, kdo si přejí ošetřit napětí v oblasti čelistí, spánků a čela a touží po krásně vymodelované pleti, která vypadá uvolněně, zdravě a zářivě.

90 min / 3 800 Kč

MAHINDRA – výživné pleťové ošetření pro muže

Mahindra: Král mezi muži

Tato hluboce energizující péče o obličej kombinuje sílu přírodních olejů, prohřívání svalů teplými osuškami a léčivou masáž marma bodů. Uvolňuje napětí obličeje, šíje a ramen, zklidňuje zanícenou, suchou pokožku a tiší přepracovanou mysl. Procedura začíná hloubkovým čištěním pleti přírodním roztokem na ošetření akné a povrchových jizev a rozjasňující peelingovou maskou. Čistá a hladká pokožka je následně ošetřena regenerační masáží obličeje s olejem Nourish Beard Oil, který zmírňuje vysušení pleti, zjemňuje ji a vyhlazuje a propůjčuje jí dlouhotrvající vůni s hlubokými tóny pižma.

60 min / 2 400 Kč

SENHA – indická marmová masáž hlavy a obličeje

Senha – milující jemnost

Znečištění, stres, vyšší věk, slunce a nevhodný životní styl zhoršují kvalitu vlasů a pokožky. Tato úžasná omlazující kúra kombinuje osvědčené rostlinné směsi Maulí s ajurvédskými masážními technikami. Pleti a vlasové pokožce poskytuje péči potřebnou k tomu, aby suché vlasy bez lesku získaly zpět svou sílu a pevnost a unavená, poškozená pleť svou přirozenou zářivost. Procedura je pro vás ideální, pokud trpíte na rýmu a nemoci dutin, jste dlouhodobě v napětí nebo prostě jen toužíte po regeneraci pleti a pokožky hlavy na hloubkové, buněčné úrovni a chcete zažít pocit relaxace a omlazení.

60 min / 2 500 Kč

Doplňkové rituály

CHAMPI – indická masáž hlavy pro pocit pohody a uvolnění

Champi: slangový výraz pro pocit pohody

Znečištění, stres, vyšší věk – to vše má vliv na kvalitu vlasů, jejich oslabování a šedivění. Indové, proslulí svými hustými a lesklými vlasy, používají výživné oleje, které chrání, udržují a posilují pokožku hlavy a vlasové kořínky. Celé generace praktikují umění Champissage, což je holistic- ký přístup k péči o vlasy a obnově životní energie. Masáž hlavy, šíje a ramen uvolňuje napětí a zesiluje účinky našeho výživného vlasového oleje Grow Strong Hair Oil. Jde o ajurvédský elixír z patnácti mistrně namíchaných vyzrálých bylin. Tato kúra je ideální pro všechny, kdo tráví příliš mnoho času v nepřirozené poloze u pracovního stolu, trpí vadným držením těla nebo jednoduše chtějí poskytnout svým vlasům účinnou regenerační péči.

30 min / 1 600 Kč

RADIANCE EXPRESS FACIAL – omlazující pleťové ošetření s okamžitým projasněním pleti

Vychutnejte si všechny prospěšné účinky luxusní péče a terapeutických postupů Maulí v podobě koncentrovaného ošetření přinášejícího okamžité výsledky. Pokožku očistíme a vyhladíme pomocí rozjasňující masky bohaté na minerály, která z pleti odstraňuje toxické látky. Následuje masáž marma bodů na obličeji s využitím blahodárné bylinné směsi 13 regeneračních léčivých olejů, které pleť rozjasní a vyživí.
Vynikající pro zvláštní příležitosti, kdy toužíte vypadat svěže, odpočatě a cítit se dobře ve své kůži.

30 min / 1 600 Kč

REAWEN HAND RITUAL – indický rituál pro výživu rukou

Neustálé ťukání do klávesnice počítače dává rukám jen málo příležitostí k odpočinku. Rehydratace a omlazení rukou prostřednictvím tohoto luxusního ošetření využívá kombinaci prastarých léčebných technik a výjimečného přípravku na zjemnění rukou Reawaken Hand Wash and Lotion značky Maulí. Léčivá himalájská sůl doplní ztracené minerály a poskytne ochranu před účinky volných radikálů. Vonný olej W Perfume Oil zahalí vaše ruce závojem delikátní vůně. Výsledkem je posílení kloubů, zklidnění a zjemnění pokožky a vyživení přepracovaných rukou.

35 min / 1 400 Kč

DAILY DEVOTION FOOT RITUAL – indický rituál pro výživu a detoxikaci nohou

Políbení země a dotýkání se chodidel starších jsou projevy úcty ke sdílené hojnosti a k moudrosti našich předků. Přesto věnujeme nohám, které jsou spojnicí těla s životně důležitou energií, jen velmi málo pozornosti. Náš rituál pro výživu pokožky chodidel začíná koupelí nohou s obsahem léčivé himalájské soli, která chodidla zbaví toxických látek a doplní ztracené minerály. Pokračujeme masáží marma bodů se speciální masážní pomůckou tri-mineral dome a oleji vybranými individuálně podle vaší dóšy. Tento hluboce zklidňující rituál pomáhá odstranit nečistoty, uvolňuje bolavé klouby, tiší centrální nervový systém a zanechává pocit mimořádně hebkých chodidel. Je vhodný zejména pro ty, kdo trpí pásmovou nemocí a zadržováním vody.

30 min / 1 400 Kč

Tělové rituály

OJAS – rituál odevzdání

Ojas: posílené tělo zářící světlem a vitalitou

Terapie vrstvení pro celé tělo je kombinací bohatého terapeutického spektra Maulí a mimořádných ájurvédských technik. Pomůže vám dosáhnout uvolnění, omlazení a opětovné harmonizace. Očistný rituál začíná stimulačním peelingem celého těla himalájskou léčivou solí obsaženou
ve zklidňující bylinné směsi, čímž dochází k jemnému uvolnění fyzických a emočních bloků. Po harmonizaci těla přecházíme k masáži obličeje a pokožky hlavy pomocí tří minerálů s povzbuzujícími, zjemňujícími a zpevňujícími účinky. Díky uvolněné mysli a prohřáté pokožce je tělo připraveno lépe vstřebat oleje vybrané individuálně podle vaší dóši a oddat se třem prastarým, slastným technikám: vyvažování čaker, hřejivému zábalu a masáži marma bodů. Výsledkem je vyživená pokožka a pocit naplnění, radosti a hluboké rovnováhy.

120 min / 6 000 Kč

SAVASANA – antistresová masáž bylinnými pytlíčky pro uvolnění celého těla a mysli

Savasana: oprostěte se od všeho předešlého a povstaňte znovu z místa klidu a blaženosti

Nedostatek spánku v noci negativně ovlivňuje naše fungování během dne. Prohřívací masáž celého těla uvolňuje bolavé šlachy a vazy, konejší unavené svaly a zklidňuje centrální nervový systém. Tím podporuje postupné odplouvání veškerých obtíží. Terapie spočívá v masáži celého těla jemnými, avšak hluboce působícími masážními pytlíčky Maulí. Pytlíčky jsou naplněny směsí aktivních bylin a solí bohatých na minerální látky. Přináší pohodlí a klid, jež působí podobně jako hluboký noční spánek.

90 min / 4 800 Kč

MARAHANI SCRUB AND WRAP RITUAL – detoxikační a projasňující rituál

Marahani: nejjasnější princezna

Pro ty, kdo se cítí unavení, podráždění a oteklí. Péče hodná králů a královen. Tento luxusní, zkrášlující rituál využívá jedinečnou vibrační energii léčivé himalájské soli doplněné o výživné oleje a rozjasňující peelingovou masku Maulí. Maska obsahuje santalové dřevo pro redukci vrásek a jizev, šafrán z Kašmíru pro probuzení unavené pleti a navrácení zdravé barvy, olej z damašské růže pro zklidnění, vetiver pro posílení a kurkumu pro výživu a ochranu pokožky. Detoxikační proces začíná peelingem, kterým se postupně masíruje pokožka celého těla. Pokračuje se péčí
o oblast zad a břicha. Prostřednictvím jemných, krouživých jógových pohybů se docílí vypuzení zadržované vody a toxinů z tlustého střeva.
Po aplikaci masky s obsahem minerálů se na celé tělo aplikuje zábal ve tvaru kokonu a provádí se uklidňující masáž obličeje a hlavy. Poté přistoupíme k reflexní terapii chodidel, při níž pomocí oleje Maulí a speciální masážní pomůcky pro uvolnění napětí tri-mineral dome masírujeme marma body. Spolu s toxiny odcházejí z těla také negativní emoce, k čemuž přispívá meditace pro harmonizaci jednotlivých dóš. Rituál je završen zahalením celého těla do pomyslného jemného závoje z oleje Sacred Union Scent and Dry Oil. Výsledkem je lepší vzhled, tonus a struktura pokožky (zejména pokud trpíte celulitidou) a projasněná pleť hebká jako okvětní lístky růží, zářící vitalitou a zahalená závojem delikátní vůně.

90 min / 5 000 Kč