Pedikúra

V dnešní uspěchané době máme tendenci na sebe zapomínat. Nohy, které nám ochotně slouží každý den, nezřídka zanedbáváme, přitom potřebují nejvíce péče a pozornosti! Jsou to právě ony, kdo nám často prozradí, že v těle začíná vznikat nějaký problém. Proto ve studiu Silk Ferries klademe na pedikúru velký důraz. Pedikúra Silk Ferries je navržena tak, abyste si během procedury odpočinuli a odcházeli s pocitem lehkých, zdravých nohou, které jsou na první pohled přirozeně krásné.

Všechny procedury ve studiu Silk Ferries jsou výjimečné svým provedením a použitím těch nejkvalitnějších produktů. V Silk Ferries provádíme pedikúru mokrou cestou a díky našim dlouholetým zkušenostem si poradíme s jakýmkoliv problémem. Víme, že pedikúra patří k nejdelikátnějším ošetřením, proto vám během procedury zajistíme příjemné prostředí a maximální soukromí.

Procedury

Pedikúra Silk Ferries

Naše jedinečné, důkladné ošetření nohou. Péče obsahuje mineralizující lázeň, desinfekci, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úpravu nehtů, peeling a závěrečnou krátkou masáž krémem
na nohy. Dle potřeby vám odstraníme kuří oka nebo zarůstající nehty, poradíme i při jiných obtížích. Součástí ošetření je aplikace výživného laku.

950 Kč / 60 minut

Pedikúra Silk Ferries s aplikací gellaku ORLY Gel FX

Naše jedinečné, důkladné ošetření nohou. Péče obsahuje mineralizující lázeň, desinfekci, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úpravu nehtů, peeling a závěrečnou krátkou masáž krémem
na nohy. Dle potřeby vám odstraníme kuří oka nebo zarůstající nehty, poradíme i při jiných obtížích. Součástí ošetření je aplikace gellaku ORLY Gel FX.

1 450 Kč / 90 minut

Pedikúra Silk Ferries Spa

Exkluzivní a rozmazlující ošetření, které maximálně šetrně pečuje o nohy, chodidla a nehty. Ošetření obsahuje mineralizující lázeň, změkčující zábal, peeling, masku, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úpravu nehtů a závěrečnou reflexní masáž nohou. Nohy jsou hydratované, uvolněné a hedvábně jemné. Dle potřeby vám odstraníme kuří oka nebo zarůstající nehty, poradíme i při jiných obtížích. Součástí ošetření je aplikace výživného laku.

1 500 Kč / 90 minut

Silk Ferries Spa pedikúra s aplikací gellaku ORLY Gel FX

Exkluzivní a rozmazlující ošetření, které maximálně šetrně pečuje o nohy, chodidla a nehty. Ošetření obsahuje mineralizující lázeň, změkčující zábal, peeling, masku, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úpravu nehtů a závěrečnou reflexní masáž nohou. Nohy jsou hydratované, uvolněné a hedvábně jemné. Dle potřeby vám odstraníme kuří oka nebo zarůstající nehty, poradíme i při jiných obtížích. Součástí ošetření je aplikace gellaku ORLY Gel FX.

2 000 Kč / 110 minut


Za odstranění gellaku z jiného salonu při vaší první návštěvě účtujeme 250 Kč. Nelze ho objednat samostatně.