Image Alt

Doplňkové rituály (Elemental Herbology)

FIVE ELEMENT BODY SCRUB

Tělový peeling podle elementů
Naše rychlé, ale účinné ošetření má za cíl odstranit odumřelé buňky, detoxikovat a dodat pokožce znovu zdravou zářivou barvu. Peeling se hodí pro všechny tipy pokožky. Doporučujeme zejména před opalováním nebo v rámci přípravy na dovolenou.

Získáte hladkou a nádherně jemnou pokožku díky koktejlu super-ingrediencí, oleje a peelingu z minerální himalájské soli. Kromě samotného peelingu se po sprše můžete těšit na lehkou masáž nejvhodnějším přípravkem dle vašeho elementu.

DÉLKA

45 minut

CENA

2000

FIRE ENERGISER BODY SCRUB

Povzbuzující tělový peeling
fire energiser scrub
Naše ošetření za použití energizujících a šťavnatých esenciálních olejů a cukru odhalí hladkou sametově jemnou, vyživenou a zpevněnou pokožku. Tato alternace peelingového ošetření se doporučuje před nástupem letního období. Vaše pokožka bude vyživená, pevná a hloubkově hydratovaná. Toto ošetření má za cíl především zlepšit a zpevnit texturu kůže.

Získáte hladkou a super vyživenou a hydratovanou pokožku a budete připraveni na první nápor slunečních paprsků. Po samotném peelingu a sprše budete hýčkáni masáží tím nejvhodnějším přípravkem podle vašeho elementu.

DÉLKA

45 minut

CENA

2000

WATER SKIN SOOTHE

Zklidňující letní ošetření těla a obličeje
fire energiser scrub
Naše ošetření je ideální lék pro ty, kteří potřebují zklidnit a zahojit sluncem podrážděnou pokožku. Pokožka bude hloubkově hydratovaná, zklidněná a dojde k povzbuzení zpomaleného organizmu.

Čeká na vás krémový zábal z neroli a růží, který vyživí i tu nejpodrážděnější a vysušenou pokožku. Během působení zábalu vám bude růženinovými válečky aplikována obličejová maska z Kombuchy a užijete si relaxační masáž hlavy.

Ošetření je zakončeno aplikací nahřátého hydratačního oleje z růží který dokončí hloubkovou hydrataci a zajistí výživu pokožky.

DÉLKA

60 minut

CENA

3000

ROSE HYDRATOR BODY WRAP

Výživný hydratační a osvěžující tělový zábal z růže a neroli
Kosmetická péče
Naše ošetření je ideální lék pro ty, kteří potřebují zklidnit a zahojit vysušenou a podrážděnou pokožku. Pokožka bude hloubkově hydratovaná, zklidněná a dojde k povzbuzení zpomaleného organizmu.

Po cukrovém peelingu a sprše vás čeká krémový zábal z neroli a růží, který vyživí i tu nejpodrážděnější a vysušenou kůži. Pro aktivování masky při zábalu se používají speciálně nahřáté kameny. Během působení zábalu si užijete relaxační masáž hlavy.

Ošetření je zakončeno aplikací nahřátého hydratačního oleje z růží který dokončí hloubkovou hydrataci a zajistí výživu pokožky.

DÉLKA

60 minut

CENA

2600

DETOX BOOSTER BODY WRAP

Detoxikační tělové ošetření
Kosmetická péče
Hlavním cílem našeho ošetření je snížit zadržování vody, podpořit prokrvení a odplavit nečistoty a toxiny z těla. Doporučuje se klientům, kteří chtějí zatočit s celulitidou nebo při detoxikační kůře. Vzhledem k teplotě zábalu tak doporučujeme více pít a neprovádět v letních měsících v horku.

Rituál začíná teplým zábalem s hřejivým kaolinem s infuzí rozmarýnu, grepu a jalovcových bobulí, který působí proti zadržování vody a podporuje prokrvení a odplavení toxinů. Poté je klient zabalen do hřejivé termální pokrývky. Zatím co se veškeré přírodní složky aktivují a působí, tak terapeutka provádí masáž hlavy a nohou, aby odstranila fyzické i psychické bloky. Po sprše následuje detoxikační masáž a aplikace tělového séra s guaranou a zeleným čajem na podporu prokrvení.

Na konci bude vaše tělo příjemně prohřáté, detoxikované a plné nové energie.

DÉLKA

90 minut

CENA

3000

FIVE ELEMENT FOOT SOAK AND MASSAGE

Akupresurní masáž nohou
Kosmetická péče
Oživte unavené nohy luxusní lázní a tradiční čínskou akupresurní masáží plosky nohy. Hlavním cílem tohoto ošetření je ulevit unaveným a bolavým nohám ať už po několika hodinovém letu nebo celodenním chození.

Masáž inspirovaná tradiční čínskou medicínou posílí nervový systém a napomůže lepšímu prokrvení. Doporučuje se po dlouhých letech, v těhotenství nebo jako přídavek k pedikúře Silk Ferries.

Ošetření se skládá z lázně z himalájských solí a sprchového gelu z damašské růže a neroli. Lázeň s touto směsí napomůže znovu doplnit do těla cenné minerály a živiny a obnoví ztracenou energii. Poté následuje masáž, při které se rozdílným tlakem masírují akupresurní body na chodidlech, lýtkách a kolenou, aby se vyrovnala činnost meridiánů a elementů. Na závěr procedury terapeutka aplikuje SOS Circulation serum, které napomůže ke správnému prokrvení končetin. Odcházíte s pocitem lehkých a zdravých nohou.

DÉLKA

30 minut

CENA

1200

FIVE ELEMENT EYE LIFT

Ošetření očního okolí
Kosmetická péče
Ošetření doporučujeme zejména ženám, které pociťují únavu okolo očí, mají za sebou bujarý večírek nebo chtějí věnovat svému očnímu okolí intenzivní péči. Ošetření je také vhodným doplňkem k ošetření obličeje. Cílem je zjemnit vrásky okolo očí, odstranit otoky a tmavé kruhy.

Kombinace zjemňujících a vyplňujících peptidů, modrých a zelených řas a proteinů redukuje otoky a zadržování vody v okolí očí. Akupresura a masáž chladivými lávovými kameny působí proti všem druhům vrásek, otokům a kruhům pod očima.

DÉLKA

30 minut

CENA

1600

FIVE ELEMENT ACUPRESSURE SCALP MASSAGE

Akupresurní masáž hlavy
Kosmetická péče
Akupresurní masáž hlavy nejen že vyživí pokožku hlavy, ale také napomůže zlepšit prokrvení mozku a docílí hloubkové relaxace. Toto ošetření se hodí pro unavené, migrénou trpící klienty nebo jako pravidelné ošetření pro ty, kteří chtějí zlepšit spánkový cyklus a posílit nervový systém.

Byla od nepaměti praktikována čínskými císaři a je nedílnou součástí ošetření v tradiční čínské medicíně. Tato masáž zklidňuje a koncentruje mysl a zároveň hydratuje a vyživuje pokožku hlavy a vlasy. Vaše vlasy budou hladké, vyživené a pevné.

DÉLKA

45 minut

CENA

1600