Image Alt

Pedikúra

Pedikúra

Dopřejte svým nohám péči, kterou si zaslouží. Nohy patří mezi nejvíce zatěžovaným částem našeho těla, proto bychom o ně měli pečovat a hýčkat je. Správnou péčí lze také předcházet vzniku různých zdravotních komplikací.

Právě proto klademe ve studiu Silk Ferries na pedikúru mimořádný důraz. Naše procedury jsou navrženy tak, aby klienti odcházeli s pocitem zdravých, lehkých nohou, které jsou na první pohled přirozeně krásné.

Všechna ošetření v našem studiu jsou výjimečná svým provedením a použitím těch nejkvalitnějších produktů. SpaRitual je luxusní přírodní kosmetika, zaměřená na péči o ruce a nohy v souladu s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí. Značka Orly je přírodní nehtová kosmetika, která přináší nejnovější trendy v technologiích, barvách a texturách. Přípravky Orly jsou veganské a neobsahují toxické látky. Produkty značky Elemental Herbology jsou bez syntetické parfemace, umělého barviva, SLS, parabenů a minerálních olejů.

Díky našim zkušenostem si poradíme s jakýmkoliv problémem. Víme, že ošetření nohou patří k těm nejdelikátnějším, proto vám během procedury zajistíme maximální soukromí.

 

Zdravé a krásné nohy

Pedikúra Silk Ferries dává vašim nohám péči, kterou si zaslouží. Nohy patří mezi nejvíce zatěžované části našeho těla, proto bychom o ně měli pečovat a hýčkat je. S využitím luxusních přírodních přípravků SpaRitual a Elemental Herbology napomáháme tomu, abyste odcházeli s pocitem zdravých, lehkých nohou, které jsou na první pohled přirozeně krásné. Finální úprava nehtů je prováděna těmi nejkvalitnějšími produkty jakými jsou značky ORLY, BIO SCULPTURE nebo OPI.

PEDIKÚRA SILK FERRIES

 • Pedikúra SILK FERRIES
  1200 Kč

  60 minut /// Ošetření zahrnuje mineralizující lázeň, dezinfekci, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže skalpelem a pemzou, ošetření nehtového lůžka a kůžičky, úpravu nehtů, peeling a závěrečnou masáž krémem na nohy. Dle potřeby odstraníme kuří oka nebo zarůstající nehty a samozřejmě poradíme i při dalších obtížích. Součástí procedury je aplikace výživného laku.

 • Pedikúra SILK FERRIES SPA
  1700 Kč

  80 minut /// Exkluzivní a rozmazlující ošetření, které maximálně šetrně pečuje o nohy, chodidla a nehty. Ošetření zahrnuje mineralizující lázeň, dezinfekci, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže skalpelem a pemzou, ošetření nehtového lůžka a kůžičky, úpravu nehtů, peeling a závěrečnou reflexní masáž nohou. Dle potřeby odstraníme kuří oka nebo zarůstající nehty a samozřejmě poradíme i při dalších obtížích. Součástí ošetření je aplikace výživného laku.

 • Aplikace gellaku ORLY, BS GEL/EVO2 NEBO OPI
  500 Kč

  +20 minut

PODOLOGICKÉ VÝKONY

 • Podologická konzultace
  300 Kč

  15 minut /// Podologická diagnostika s krátkou konzultací

 • Ošetření zarostlého nehtu + tamponáda
  350 Kč

  15 minut /// Ošetření akutně zarůstajícího nehtu a tamponáda

 • Rovnátko IMKOR - lepící plastová špona
  400 Kč

  20 minut /// Upevnění a aktivace 1ks rovnátka (cca po 1 měsíci výměna)

 • Rovnátko NITI – moderní drátková technologie
  800 Kč

  20 minut /// Upevnění a aktivace 1ks rovnátka (nevyměňuje se, odrůstá s nehtem)