Image Alt

Lash Lifting & Lash Botox

Novinka ve tvarování vlastních řas

Lash lifting & Lash botox

Tyto dvě vysoce efektivní procedury vám výrazně zlepší vzhled vašich přírodních řas. Nejedná se o trvalou na řasy. Řasy vám vydrží krásně natočené až 6 týdnů.

Technika Lash Lifting a následně Lash Botox spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Lash Lifting se neprovádí samostatně. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.
Po technice Lash Lifting se následně aplikuje profesionální barva na řasy a jako poslední krok se nanáší Lash Botox, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody.

Lash Botox je extrémně účinná vyživující péče na řasy, která působí jako zázrak na zničené nebo od přírody slabé, rovné a nevýrazné řasy a navíc vyživuje a vyhlazuje i oční okolí. Lash Botox vám zdvojnásobí objem řas, díky složení kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, ricinu, vitaminu E a dalších. Urychluje růst a posiluje řasy od kořínků. Pro nejlepší výsledek by se regenerační kůra měla provádět 1× týdně po dobu 6 týdnů.

Před tímto ošetřením doporučujeme nelíčit oči ani oční okolí a 6 hodin předem nic na pleť nenanášet. Lash Lifting nedoporučujeme klientům, kteří mají alergii na lepidlo na řasy, zánět spojivek a jiná onemocnění v oblasti očí.

Lash Lifting a Lash Botox je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!

LASH LIFTING & LASH BOTOX

  • Lash Lifting s Lash Botox Bomb a barvení řas
    1300 Kč

    60 minut

  • Lash Botox (regenerační výživa) samostatně
    700 Kč

    30 minut