Image Alt

Elemental Herbology

Luxusní přírodní péče s viditelnými výsledky

Jedinečná péče britské značky Elemental Herbology, kterou naleznete pouze v našem SPA kosmetickém salonu, napomáhá k dosažení a znovuobjevení rovnováhy a harmonie v pleti, v těle i v duši. Tato moudrost pramení z teorie pěti elementů z tradiční čínské medicíny. Těchto pět elementů je zastoupeno v každém z nás v různém poměru a pro zdravý a vyvážený život potřebujeme kombinaci všech elementů. Naše potřeby a elementy se neustále mění a zároveň jsou ovlivňovány mnoha faktory, jako je: životní styl, stravování, stres, změna počasí nebo ovzduší. Proto bychom je měli znát a přizpůsobit se jim.

Všechna naše ošetření jsou inspirována vždy jedním z pěti elementů (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV a VODA) a produkty, které používáme, jsou kombinací těch nejlepších přírodních rostlinných složek s inovativními patentovanými ekologickými technologiemi, což vede k dosažení efektivní a vysoce účinné péče, která dodá pleti vše potřebné.

U nás si můžete dopřát stejná obličejová a tělová ošetření, která jsou v nabídce SPA hotelového řetězce Kempinski po celém světě.

Svěřte se do rukou našich terapeutek, které určí na základě testu, jakým elementem jste nejvíce ovlivňováni, a doporučí a provede to nejvhodnější ošetření.

Elemental Herbology