Image Alt

Značky

Elemental Herbology

ELEMENTAL HERBOLOGY

Luxusní přírodní kosmetické přípravky péče o pleť britské značky Elemental Herbology, napomáhají k dosažení a znovuobjevení rovnováhy a harmonie v pleti, v těle i v duši...

Mauli Rituals

MAULI RITUALS

Mauli Rituals je oslava lásky, přírody, tradice a vlastně všeho, co dělá život smysluplný. Je to značka ryze přírodních produktů pro péči o vlasy, pleť a tělo, inspirovaných zkrášlujícími rituály a věčnou moudrostí umění ájurvédy...

Ellis Faas

ELLIS FAAS

Je originální, prémiová, na zkušenostech a odborných znalostech založená značka dekorativní kosmetiky určené pro každodenní použití, respektující individualitu, nezávislost a vlastní intuici...

D.S. & Durga

D.S. & DURGA

Značku D. S. & Durga založila v Brooklynu dvojice David Seth Moltz a Kavi Moltz. Oba při výrobě svých parfémů a kolínských používají jen ty nejkvalitnější suroviny a veškeré vůně tvoří výhradně doma...

Imaginary Authors

IMAGINARY AUTHORS

Parfumerie Imaginary Authors se zrodila z konceptu vnímání vůně jako umění a umění jako provokace. Vůně vás má inspirovat stejně tak, jako vás inspiruje dobrá kniha...

Masque Milano

MASQUE MILANO

Alessandro a Riccardo, dva muži, které spojuje spousta vášní. Vášeň pro cestování, četbu, hudbu. Milují designové předměty, přírodní materiály, rukodělné detaily...

Elemental Herbology

Elemental Herbology

Nejúčinnější kosmetické přípravky stvořila příroda

 

Pečující kosmetika

Luxusní přírodní kosmetické přípravky péče o pleť britské značky Elemental Herbology, napomáhají k dosažení a znovuobjevení rovnováhy a harmonie v pleti, v těle i v duši. Tato moudrost pramení z teorie pěti elementů z Tradiční Čínské Medicíny. Těchto pět elementů je zastoupeno v každém z nás v různém poměru a pro zdravý a vyvážený život potřebujeme kombinaci všech elementů. Naše potřeby a elementy se neustále mění a zároveň jsou ovlivňovány mnoha faktory, jako je: životní styl, stravování, stres, změna počasí nebo ovzduší. Proto bychom je měli znát a přizpůsobit se jim.

Všechny kosmetické přípravky v sobě skrývají kombinaci těch nejlepších přírodních rostlinných složek v kombinaci s inovativními patentovanými ekologickými technologiemi, což vede k dosažení efektivní a vysoce účinné péče, která dodá pleti vše potřebné. Všechny přípravky jsou 100% bez syntetické parfemace, umělého barviva, SLS, parabenů a minerálních olejů.

Kosmetické přípravky  Elemental Herbology jsou každoročně oceňovány v mnoha soutěžích jako Beauty Shortlist Awards nebo Attracta Beauty Awards.

Kahina Giving Beauty

 

Americká značka Kahina Giving Beauty si dala za cíl vytvoření té nejkvalitnější péče o tělo a obličej a zároveň zajištění ekonomické nezávislosti pro ty, kteří zpracovávají jejich suroviny. Je zapojena v rámci Fair Trade, což znamená, že nejen, že se stará o to, aby byla ženám v Maroku vyplácena správná mzda, ale také věnuje část ze svých zisků na podporu sociálních programů, které se starají o tyto ženy a jejich rodiny.

Přírodní marocké ingredience se v amerických laboratořích zpracovávají spolu s dalšími přírodními přísadami z celého světa. Výsledkem je skutečně efektivní a eticky vytvořená luxusní řada přípravků péče o tělo a pleť, která spojuje tradici a soudobé technologie. Společnost Kahina se pyšní tím, že nabízí arganový olej té nejvyšší kvality, certifikovaný, organický a faitrade, ostatně jako všechny jí vyráběné přípravky.

Kvalita arganového oleje má zásadní vliv na jeho účinky. Podobně jako existují různě kvalitní olivové oleje, jsou i mezi těmi arganovými propastné rozdíly. Aby byl arganový olej kvalitní, musí být vyroben z kvalitních surovin a za správných podmínek. V současnosti je arganový olej jedním z nejdražších a nejcennějších olejů používaných v kosmetickém průmyslu.

Kahina Giving Beauty každoročně vyhrává spoustu ocenění za své produkty. Naposledy vyhrála několik cen v Beauty Shortlist Awards 2019 za nejlepší arganovou značku, nejlepší arganový odličovací olej, nejlepší rozjasňující sérum a mnoho dalších. Tato značka je organická s certifikací ECOCERT a nabízí ten nejčistší arganový olej a opunciový olej, který můžete na trhu nalézt.

Kahina Giving Beauty
Mauli Rituals

Mauli Rituals

Věčná moudrost ajúrvédy

 

Pečující kosmetika

Mauli Rituals je oslava lásky, přírody, tradice a vlastně všeho, co dělá život smysluplný. Je to značka ryze přírodních produktů pro péči o vlasy, pleť a tělo, inspirovaných zkrášlujícími rituály a věčnou moudrostí umění ájurvédy.

Výsledky ověřená, organická a ryze přírodní kolekce Mauli Rituals, využívá staletou  ájurvédskou tradici vrstvenímazání čištění smyslnými oleji, léčivými bylinami a voňavými květy.  Všechny kosmetické přípravky  v sobě ukrývají naprosto výjimečnou kombinaci těch nejúčinnějších extraktů bylin z bujné indické vegetace, které procházejí ručním zpracováním v Anglii. Jen díky tomuto procesu poskytují stoprocentní účinnost, čistotu a luxus.

Cílem této mladé značky je nabízet výjimečné produkty a ošetření vytvořené s ohledem na blaho zákazníka, přírodu a ekologii. Každá osoba, jednotlivý element či ingredience začleněná do produkce má svou úlohu a účel a vždy jsou vyhledávány jen ty nejkvalitnější metody zpracování surovin. Receptury produktů a ošetření jsou vždy konzultovány s ajúrvédskými lékaři a aromaterapisty. Proto po otevření jakéhokoliv produktu vás obklopí slastná vůně esenciálních olejů pro zklidnění a vnitřní rovnováhu a bylinek, které dodají živiny pro obnovu a omlazení.  

Vizí společnosti Mauli Rituals je nabízet ošetření a směsi, které skrze umocnění zážitku

klientek a klientů současně pozitivně ovlivní životy dalších lidí. Společnost Mauli daruje 1 libru z každého uskutečněného maloobchodního prodeje přímo na projekty zaměřené na zlepšení životních podmínek dětí, čímž sdílí krásu a pocit životní pohody v několika podobách; vyznávají totiž myšlenku, že o dary, které nám život přináší, bychom se měli dělit s ostatními.

Všechny kosmetické přípravky jsou přírodní nebo organické bez syntetické parfemace, parabenů, minerálních olejů, glykolů, SLS, silikonů a sulfátů. Balení přípravků jsou zcela přírodní a recyklovatelná.

Ošetření a produkty Mauli Rituals můžete najít například i v Bulgari Hotel&Spa v Londýně i Miláně. Tyto luxusní hotely zařadily ošetření a produkty Mauli Rituals již v prvním roce působení značky, což svědčí o její nesmírné kvalitě.

Ellis Faas

 

Je originální, prémiová, na zkušenostech a odborných znalostech založená značka dekorativní kosmetiky určené pro každodenní použití, respektující individualitu, nezávislost a vlastní intuici. Věří v univerzální rozmanitost krásy, a proto neudává pravidla “vzhledu”, “přehnaného líčení”, či “trendy barev”. Její výrobky jsou zde pro ženy proto, aby mohly zkoušet, prověřovat, experimentovat a vytvářet tak něco osobního a jedinečného. ELLIS je podněcuje k tomu, aby se nechaly vést vlastním smyslem pro styl a byly nezávislé. Produktová řada Ellis Faas odráží filozofii zakladatelky společnosti Ellis:

“Žádná pravidla, žádné trendy, umožněte lidem řídit se jejich vlastním smyslem pro styl.”

“Špatný make-up neexistuje: cílem je bavit se, hrát si a vytvářet něco osobitého.”

“Buďte k sobě vždycky upřímní. Pokud jste jiní, odlišujte se.“

Magazín Vogue Paris označil Ellis za “jednu z nejvlivnějších uměleckých maskérek své doby”. Skutečně spolupracovala s těmi nejlepšími světovými módními návrháři, fotografy, stylisty, kadeřníky a modely. Její práce byla publikována na obálkách nejprestižnějších světových módních časopisů. Vedle toho pracovala Ellis pro značky jako jsou Clinique, Lancôme a MAC Cosmetics a vytvořila make-up pro řadu péče o pleť Biotherm značky L’Oréal.

V roce 1999 Ellis objevil slavný fotograf Mario Testino. Brzy na to s ním Ellis cestovala do Paříže, Londýna, New Yorku a LA. Ještě větší spád nabraly věci ve chvíli, kdy se Ellis setkala s francouzskou módní redaktorkou Emmanuelle Altovou, která ji představila Karlu Lagerfeldovi. Najednou Ellis řídila armádu uměleckých maskérů, které učila jak správně nanášet make-up, který navrhla pro Lagerfeldovy přehlídky pro módní domy Fendi a Chanel.

Spustila svou vlastní řadu: ELLIS FAAS Cosmetics, rok 2009. K dnešnímu dni se rozrostla v úspěšnou a uznávanou značku, která je k dispozici na 25 trzích, disponuje základnou věrných spotřebitelů mimo jiné i z řad známých osobností, vlastní oddanou síť “make-up ambasadorů” a působí v řadě nejprestižnějších světových maloobchodů.

Ellis Faas
Tiziana Terenzi

Tiziana Terenzi

 

Parfémy Tiziana Terenzi voní ohněm. Jsou inspirovány cestovními poznámkami v kůží vázaném zápisníku, tak starobylém a používaném, jako je starobylé a kultivované řemeslo domu Terenzi.

Parfémy s pamětí a duší dokonale zachycující emoce. Hypnotická síla a krása ohně je v našich životech přítomna vždy. Parfémy Tiziana Terenzi umí zachytit podstatu okamžiku. S nimi se vydáte na skutečnou cestu prožíváním a cítěním. Všechny esence evokují krásné vzpomínky a ukrývají je uvnitř vzácných molekul tak, aby se navždy vryly do našich myslí.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

D.S. & Durga

 

Značku D. S. & Durga založila v Brooklynu dvojice David Seth Moltz (hudebník) and Kavi Moltz (architektka). David a Kavi při výrobě svých parfémů a kolínských používají jen ty nejkvalitnější suroviny a veškeré vůně tvoří výhradně doma.

Jejich inspirace vychází z prastarých bylinných moudrostí, přírodního léčitelství, folklóru a legend, historických směrů a z americké kultury. Vůně jsou příběhy objevitelů, hledačů pokladů, šlechticů, revolucionářů, žen zakladatelek, salónků, pracovních stolů a kovbojů. Jsou to střípky polozapomenutých mýtů, vzpomínek a cizích krajin, které vás vyzývají k poznání.

Produkce D. S. & Durga zachycuje předindustriální období domácí výroby v Severní Americe. Procesy výroby jsou časově náročné a v malých dávkách. Oba tyto faktory posouvají kvalitu produktů D. S. & Durga vysoko nad jejich kvantitu. Značka nabízí širokou škálu niche vůní – od lehkých až po silné.

D.S. & Durga
Imaginary Authors

Imaginary Authors

 

Parfumerie Imaginary Authors se zrodila z konceptu vnímání vůně jako umění a umění jako provokace. Vůně vás má inspirovat stejně tak, jako vás inspiruje dobrá kniha. V těchto flakónech jsou vrstveny příběhy, které vždy vyvolávají vzrušující konverzaci. Vůně, které jsou schopny změnit směr vašeho vlastního příběhu.

Chceme, aby vás vůně nejenom osvěžily a potěšily, ale aby vás rovnou přenesly do nečekaných míst. Každá z vůní Imaginary Authors vás provází podmanivým příběhem, který je okořeněn poutavými zvraty. Toto jsou vůně, se kterými se můžete schoulit do klubíčka, můžete je sdílet s přáteli, můžete si je vzít kamkoliv a znovu a znovu se vracet pro unikátní a všemu vymykající se zážitky. Jejich autorem je úžasný Josh Meyer, který pojal každý parfém jako knihu, která vypráví příběh „imaginárního autora“.

Masque Milano

 

Alessandro a Riccardo, dva muži, které spojuje spousta vášní. Vášeň pro cestování, četbu, hudbu. Milují designové předměty, přírodní materiály, rukodělné detaily. Vyznávají oddanost práci a zároveň radost ze života.

V roce 2010, po letech studia vůní a esencí v Grasse a u mistrů parfumérů po celé Itálii, založili značku Masque. Vůně jsou vyráběny v Itálii, ale jejich tvůrci, které si zakladatelé značky pečlivě vybírají, pocházejí z celého světa. Při tvorbě mohou používat jakékoliv suroviny s jedinou podmínkou, jíž je etické získávání přírodních ingrediencí.

Název značky odkazuje k maskám a převlekům, které v životě vědomě i bezděčně nosíme. Vůně jsou označeny římskými číslicemi, jež odpovídají čtyřem aktům pomyslné „opery života“: první akt představuje zkušenosti, vzpomínky, cesty a objevy, druhý akt je jako vnitřní monolog věnován reflexi, meditaci, světlým i temným stránkám lidské duše, třetí akt zastupuje citové vazby a lásku, poslední, čtvrtý akt je světem snů a fantazie.

Masque Milano