Image Alt

Pleťová ošetření (Elemental Herbology)

FIVE ELEMENT AROMA FACIAL

Pro zharmonizování pleti
Kosmetická péče

Naše ideální vstupní procedura, která je základem filozofie Elemental Herbology péče o pleť. Naše zkušená terapeutka připraví rituál šitý na míru vašim individuálním potřebám. Pro dosažení dokonalé harmonie a rovnováhy Vaší pleti používáme precizně vybrané produkty a techniky.

Five element aroma facial je šedesátiminutová cesta k dokonalosti, která zahrnuje použití přípravků, jež jsou bohaté na léčivé rostlinné extrakty, esenciální vitamíny a vyživující mořské složky. Všechny komponenty společně pracují na obnově rovnováhy, pružnosti a vitalitě vaší pleti.

Díky intenzivní výživě a speciální masážní technice vaše pleť získá zářivý a odpočatý vzhled. Tato terapie není jen o okamžitém efektu, ale i o dlouhodobém posílení a obohacení vaší pleti o nezbytné živiny.

DÉLKA

60 minut

CENA

2900

METAL LONGEVITY FACIAL

Pro omlazení pleti
Kosmetická péče

Tento luxusní obličejový rituál je vrcholem naší nabídky a představuje symbiózu nejmodernějších vědeckých poznatků a léčivé síly přírody. Jedinečné složení produktů Elemental Herbology Metal je zárukou, že vaše pleť získá tu nejlepší péči zaměřenou na intenzivní regeneraci a boj proti známkám stárnutí. Detailně vybrané anti-aging masážní techniky cíleně působí na jemné linky, hluboké vrásky a ztrátu pružnosti, obnovují mladistvý vzhled a dodávají pleti potřebnou záři.

Akupresurní masáž je klíčovou součástí tohoto rituálu, která nejenže působí proti známkám stárnutí, ale zároveň napomáhá uvolnit napětí ve svalech obličeje, což má za následek hlubokou relaxaci a pocit uvolnění. Použití bohaté, vyživující masky ve spojení s válečky z růženínu pak maximálně podporuje regeneraci pokožky, zanechává pleť vypnutou, svěží a viditelně omlazenou.

Věnujte si chvíli pro tento rituál a nechte se hýčkat kombinací relaxace a přírodní vědecky podložené péče, která vám přinese nejen okamžitou úlevu a relaxaci, ale i dlouhodobě viditelné výsledky.

DÉLKA

90 minut

CENA

3200

WATER HYDRATION FACIAL

Pro hydrataci a zpevnění pleti
Kosmetická péče

Při tomto ošetření  suchá, dehydratovaná a extrémně citlivá pleť najde svou oázu klidu a regenerace. Náš exkluzivní rituál využívá pokročilé hydratační produkty elementu Vody, které jsou základem tohoto ošetření. Obohacené patentovanou technologií a vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou, tyto produkty nejenže intenzivně hydratují, ale také posilují ochrannou bariéru vaší pokožky, ochrání ji před vnějšími vlivy a pomohou obnovit její mladistvý vzhled.

Soustředíme se na vylepšení vstřebávání živin, vyhlazení a oživení pleti, aby byla nejen vizuálně krásnější, ale i hmatově pružnější a zdravější. Zároveň se zaměřujeme na eliminaci vrásek způsobených dehydratací, aby vaše pleť získala zpět svou přirozenou elasticitu a svěžest.

Naše pečlivě vybrané rostlinné složky ve spojení s technikami švédské masáže a akupresury vytvářejí dokonalou symfonii, která uvolňuje, vyživuje a revitalizuje vaši pleť. Toto spojení zanechává vaši pleť nejen viditelně vypnutou a vyživenou, ale také zklidněnou a pocitově obnovenou.

DÉLKA

60 minut

CENA

2900

FIRE PURITY FACIAL

Pro vyčištění a detoxikaci pleti
Kosmetická péče

Fire Purity Facial probudí mastnou pleť k novému životu  očistným rituálem, který je jako balzám na nedokonalosti a nerovnováhu. Toto ošetření se opírá o sílu přírody, využívá vybrané antibakteriální rostlinné složky, které efektivně regulují produkci mazu a harmonicky zklidňují vaši pleť.

Dopřejte si luxus jemné páry a profesionální extrakce, která jemně, ale pečlivě odstraňuje veškeré nečistoty a uvolňuje ucpané póry. Přejděte na vyšší úroveň péče s naší cílenou lymfatickou masáží obličeje a akupresurou, které podporují detoxikační procesy a revitalizují vaši pokožku. Završení rituálu tvoří speciálně připravená matující maska s jílem z Cornwallu, která zanechá vaši pleť osvěženě čistou, matnou a plnou života.

Tento intenzivní detoxikační rituál je vhodný na mastnou pleť či pleť s tendencemi k hormonální nerovnováze. Jeho cílem je nejen vyrovnat produkci mazu a důkladně očistit póry, ale také snížit zánětlivost, čímž zanechává vaši pleť zdravě vyváženou a harmonickou.

DÉLKA

60 minut

CENA

2900

EARTH VITALITY FACIAL

Pro projasnění a rozzáření pleti
Kosmetická péče

Tento rituál je symfonií přírodní harmonie a inovativní péče, spojující dovedně techniku masáže gua sha kameny, jemnou akupresuru, a i luxusní řadu produktů elementu Země. Ty jsou obohaceny o vzácnou kombuchu a exfoliační ovocné kyseliny, které společně tvoří silný základ pro obnovu vaší pokožky.

Připravte se na harmonickou proměnu, neboť toto ošetření účinně rozjasňuje pleť a zároveň redukuje viditelnost pigmentových skvrn, čímž probouzí unavenou a mdlou pleť k novému životu. Je to ideální řešení pro každého, kdo touží po sjednoceném tónu pleti, plném přirozeného lesku a svěžesti.

Naše pečlivě vybrané techniky a produkty společně pracují na zlepšení celkové textury a tónu vaší pleti. Představte si toto ošetření jako super vitamínovou infuzi pro vaši pleť, která jí dodá nejen okamžitý rozzářený vzhled, ale také dlouhodobě podpoří její zdraví a vitalitu.

Objevte sílu přírody a nechte svou pleť znovu ožít s naším rozjasňujícím a revitalizačním ošetřením, které přináší viditelné výsledky a pocit hlubokého uspokojení. Vaše pleť bude odměněna jemností, rozzářením a celkovou obnovou, které vás osvěží a obnoví vaši vnitřní i vnější krásu.

DÉLKA

60 minut

CENA

2900

WOOD BALANCE FACIAL

Pro zharmonizování smíšené pleti
Wood Balance Facial

Wood Balance rituál je navržený speciálně pro normální a smíšenou pleť, která vykazuje nerovnováhu mezi suchými a mastnými oblastmi. Tento pečlivě vytvořený rituál je symbolem harmonie a obnovy. Vybrané rostlinné složky a mořské extrakty nejenže pokožce dodávají hlubokou výživu, ale také pracují na obnově a posílení hydrolypidické bariéry, což je zásadní pro obnovu přirozené rovnováhy a zdraví pleti.

Kombinací hloubkového čištění, jemnou exfoliací s technikami švédské masáže a akupresury dopřejí pleti nejen možnost hloubkové absorpce vyživujících složek, uvolnění od napětí a stresu, zlepší i cirkulaci a přivedou pleťovým buňkám novou energii a vitalitu.

Exkluzivní řada produktů Elemental Herbology v elementu Dřeva je bohatá na vyvažující, reparační a ochranné složky, které jsou pečlivě vybrány, aby obnovily a posílily hydrolipidickou bariéru pleti. Tento základní krok je klíčový pro udržení optimální úrovně hydratace a ochrany před vnějšími škodlivými vlivy. Správná funkce ochranné bariéry je zárukou dlouhodobě zdravé a vyvážené pleti.

DÉLKA

60 minut

CENA

2900