Image Alt

Pleťová ošetření (Elemental Herbology)

FIVE ELEMENT AROMA FACIAL

Pro zharmonizování pleti
Kosmetická péče
Ideální jako vstupní ošetření, kdy vám vytvoří terapeutka rituál přesně dle potřeb vaší pleti, s využitím správně zvolených produktů a technik. Cílem tohoto ošetření je zaměřit se na současné potřeby vaší pleti a dosáhnout tak harmonizace elementů.

Hodinové ošetření využívá kombinaci přípravků, které kombinují léčivé rostlinné výtažky, vitamíny a mořské extrakty pro výživu pleti a pro obnovení její rovnováhy a elasticity. Pleť je po ošetření na první pohled zdravější a projasněná.

Využití asijské techniky dvojitého čištění a exfoliace plně nahrazuje hloubkové čištění pleti, výživa a masáž okamžitě vykouzlí lepší vzhled. Toto ošetření Vám doplní scházející živiny a výsledkem bude okamžitý a dlouhodobý efekt.

DÉLKA

60 minut

CENA

2700

METAL LONGEVITY FACIAL

Pro omlazení pleti
Kosmetická péče
Ošetření se doporučuje všem, kteří se chtějí zaměřit na hlavní znaky fyzického stárnutí. Masáž s růženínovými válečky napomůže snížit viditelnost vrásek, zlepšit mikrocirulaci, hydrataci a povzbudit buněčnou výměnu. Cílem tohoto ošetření je revitalizovat a omladit pleť a dodat jí zdravou a zářivou barvu.

Již staří Egypťané věřili, že růženín má schopnosti, které zpomalují stárnutí pleti. Dodnes je růženín ceněn kvůli vysokým hodnotám hořčíku, železa a kyslíku, díky kterým napomáhá odstraňovat odumřelé buňky a zklidní začervenání a zanícení. Válečky v kombinaci s řadou Age Support, napomáhají pleti nabýt elasticity a vláčnosti, dojde k redukci vrásek a objeví se její přirozená zářivost.

Tato omlazující a oživující procedura začíná čištěním pleti a peelingem za pomoci AHA kyselin, které platí jako jeden z nejúčinnějších léků proti předčasnému stárnutí. Následuje pečlivá masáž obličeje a dekoltu růženinovými válečky, která sníží otoky obličeje. Poté se můžete těšit na akupresurní masáž, jež pleť obnoví a revitalizuje. Výsledky ošetření jsou okamžité a dlouhodobé.

DÉLKA

90 minut

CENA

3200

WATER HYDRATION FACIAL

Pro hydrataci a zpevnění pleti
Kosmetická péče
Nedostatečná hydratace je jednou z nejčastějších příčin předčasného stárnutí.  Naše ošetření je ideální pro suchou, dehydrovanou, citlivou nebo vyčerpanou pleť. Vhodné je také pro ty, kteří tráví čas v klimatizovaném prostředí a také pro ty, co velmi často cestují. Cílem rituálu je vylepšit vstřebávání živin, vypnout a hloubkově hydratovat a zvláčnit pokožku a zároveň zbavit vrásek způsobených dehydratací.

To vše díky patentované technologii a kombinaci kyseliny hyaluronové, olivového skvalenu, kolagenu a bio olejů bohatých na omega 3, 6 a 9, které zacílí přesně na potřeby suché a unavené pleti. Jemným peelingem zbavíme pleť odumřelých buněk a suchých šupinek a díky speciálně umíchané masce a dlouhé masáži s olejem elementu vody bude pleť vypnutá, vyživená a vláčná.

Výsledkem je intenzivně hydratovaná, vyživená, pevná a plnější pleť.

DÉLKA

60 minut

CENA

2700

FIRE PURITY FACIAL

Pro vyčištění a detoxikaci pleti
Kosmetická péče
Znečištění nevhodný životní styl a stres, to vše přispívá k zanešeným pórům a narušené pleti. Náš intenzivní detoxikační rituál je ideální pro mastnou pleť nebo pro pleť s tendencemi k hormonální nerovnováze. Je to jediné ošetření, ve kterém se provádí extrakce pupínků a hloubkové čištění pleti. Cílem tohoto ošetření je vyrovnání produkce mazu, zbavení nečistot a pórů a snížení zánětlivosti v pleti.

Ošetření začíná peelingem s obsahem jablečného séra a papájových enzymů k hloubkovému čištění pórů, pro odstranění odumřelých kožních buněk a zjemnění pleti. Poté se za pomoci nahřátých ručníků po otevření pórů odstraňují nečistoty z pleti extrakcí pupínků. Následuje aplikace dvou masek, první maskou je kombinace aloe vera a okurkového oleje, která se vpracovává masáží s chladivými kameny a poté jílová detoxikační maska s výtažky z čistícího medu Manuka, rozmarýnu a čajovníku.

Ošetření za pomoci čistě přírodních extraktů odplavuje toxiny z pleti, podporuje výměnu odumřelých buněk, redukuje tvorbu mazu a rozšiřování pórů a snižuje zánětlivost. Na konci ošetření je pleť čistá, zářivá a harmonizovaná a bez pupínků.

DÉLKA

60 minut

CENA

2700

EARTH VITALITY FACIAL

Pro projasnění a rozzáření pleti
Kosmetická péče
Náš projasňující rituál je ideálním řešením pro zašedlou pleť s tendencemi k nechtěné pigmentaci a nerovné textuře kůže. Cílem je dodat pleti vysokou dávku vitamínu C obsažené ve fermentovaném černém čaji zvaném Kombuchka, kterému se přezdívá „elixír života“.

Po aplikaci této zázračné látky má pleť viditelně lepší barvu a strukturu. Projasňující ošetření udělá pleť jemnější, jasnější a zářivější a zredukuje nežádoucí pigmentaci. Pleť má znova zdravou barvu i texturu.

Rituál vpraví do pleti celou zásobárnu proteinů (elasten, kolagen), vitamínů a antioxidantů a společně s Kombuchkou v kombinaci s peelingem z AHA kyselinami a textilní maskou vytvoří dlouhodobé a na první pohled viditelné výsledky.

DÉLKA

60 minut

CENA

2700

WOOD BALANCE FACIAL

Pro zharmonizování smíšené pleti
Wood Balance Facial
Toto harmonizující pleťové ošetření využívá léčivé rostlinné látky, vitamíny a mořské výtažky, které vyživují pokožku a obnovují rovnováhu v pleti. Je ideálním řešením pro smíšenou pleť nebo pleť trpící hormonální nerovnováhou.

Pomocí peelingových tampónků s přírodními kyselinami obsahujícími účinnou směs AHA, včetně 5% kyseliny glykolové a 5% ovocných kyselin se minimalizují póry, pupínky a jemné vrásky a zároveň podporují rovnoměrný tón pleti. Pleti napomohou k jemné exfoliaci, což pomáhá zlepšit buněčnou obnovu pleti a odhalí tak zářivou a zharmonizovanou pleť.

Ošetření dále pokračuje aplikací silně hydratační masky na suchá místa obličeje, krku a dekoltu a aplikací jílové masky na mastnější oblasti.

DÉLKA

60 minut

CENA

2700