Image Alt

Manikúra

Manikúra

Ruce jsou naší vizitkou, navíc prozradí náš věk lépe než tvář. Věnujte jim náležitou péči. Pokožka rukou vyžaduje speciální ošetření, protože bez něj stárne daleko rychleji.

V Silk Ferries přicházíme s individuálním přístupem a metodami. Používáme pouze kosmetiku na přírodní bázi bez toxických a karcinogenních látek.
SpaRitual je luxusní přírodní kosmetika, zaměřená na péči o ruce a nohy v souladu s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí. Také značka Orly je přírodní nehtová kosmetika, která přináší nejnovější trendy v technologiích, barvách a texturách. Přípravky této značky Orly jsou veganské a neobsahují žádné toxické látky.

Novinkou pro finální úpravu nehtů je jedinečná netoxická značka Bio Sculpture, která celosvětově vede v přírodní péči o nehty.  Způsob nanášení a odstraňování gelového systému probíhá bez předchozího broušení či pilování, a proto nedochází k poškození nehtů. Produkty značky Elemental Herbology jsou bez syntetické parfemace, umělého barviva, SLS, parabenů a minerálních olejů.
Ošetření rukou se řídí vysokým standardem. Individuální přístup a odborné poradenství jsou samozřejmostí. Nejprve nehty řádně diagnostikujeme, posoudíme jejich křehkost, lámavost a poškození a tomu přizpůsobíme následnou péči. Zakládáme si na šetrnosti, preciznosti provedení a dokonalém finálním vzhledu.

 

Zdravé a krásné ruce

Manikúra Silk Ferries používá pouze luxusní přírodní kosmetiku bez chemických a zvířecích ingrediencí. S využitím přípravků SpaRitual a Elemental Herbology spojujeme krásu s přírodou a pomůžeme vašim rukám a nehtům získat nazpět jejich zdraví a krásu. Finální úprava nehtů je prováděna nejkvalitnějšími veganskými značkami jako je  ORLY nebo BIO SCULPTURE, případně  OPI nebo dipovou technikou se značkou NuGenesis.

MANIKÚRA SILK FERRIES

 • Manikúra SILK FERRIES
  990 Kč

  50 minut /// Jedinečná péče o ruce a nehty zahrnující dezinfekci, diagnostiku nehtů, lázeň, masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru a úpravu kutikuly. Součástí ošetření je aplikace bezbarvé nebo barevné nehtové výživy. Rituál zakončujeme masáží krémem a olejem na ruce a nehty.

 • Manikúra SILK FERRIES SPA
  1590 Kč

  80 minut /// Rozmazlující a hloubkově vyživují péče, která zahrnuje dezinfekci, diagnostiku nehtů, mineralizující lázeň, masáž, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kutikuly, peeling, detoxikační masku podle ročního období, zábal, aplikaci séra na povzbuzení lymfy a prokrvení rukou a závěrečnou reflexní masáž rukou. Součástí ošetření je aplikace bezbarvé nebo barevné nehtové výživy na závěr.

 • Nehtová modeláž BIO SCULPTURE (BS BIO GEL/EVO2 GELLAK)
  2590 Kč

  150 minut /// Prodloužení přírodních nehtů BS gelovým systémem bez broušení, pouze modeláží bio gelem. Včetně aplikace zvoleného odstínu EVO2/BS.

OSTATNÍ

 • Aplikace gellaku ORLY, BIO SCULPTURE, O.P.I.
  500 Kč

  +30 minut

 • Aplikace gellaku ORLY, O.P.I., BS GEL/EVO2 GELLAK s nailartem
  700 Kč

  +40 minut

 • Aplikace dip-in nails NUGENESIS
  500 Kč

  +30 minut