Image Alt

Microblading

Trvanlivá úprava obočí

Microblading

Microblading je zatím jediná metoda, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních čepelek, kterými se vykreslují jednotlivé chloupky obočí, což vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelné od přírodního obočí.

Je to metoda, která vyplní nedostatky obočí a dodá tvar i barvu. Hezky splyne s vaším obočím. Je to jedna z forem permanentního make-upu, takzvané trvalé líčení, které má životnost 1–2 roky. Po konzultaci s klientkou se obočí vyměří, předkreslí a nanese se lokální anestetikum. Správně provedený microblading není na první pohled vidět, ale vzhled ženy se změní, dojde k rozzáření očí a klientka viditelně omládne.
Microblading lze provádět celoročně. Po zákroku platí určitá omezení a musí se dodržovat několik pravidel, například se po aplikaci nedoporučuje navštěvovat solárium, saunu nebo bazén. Místo permanentního make-upu je nutné udržovat v čistotě a jemně ošetřovat doporučeným krémem. Asi po třech dnech se začnou odlupovat malé stroupky, které ale nesmíte odstraňovat nikdy ručně. Poté, co se odloupnou úplně všechny, už žádná omezení nejsou.
Před tímto ošetřením doporučujeme den předem nepít alkohol a v den zákroku nepít kávu. Microblading nedoporučujeme klientům, kteří mají cukrovku, berou léky na ředění krve nebo mají problémy se špatnou srážlivostí krve, užívají antibiotika, mají mastnou a ekzematickou pleť a v těhotenství.

MICROBLADING

  • Microblading obočí
    4000 až 6000 Kč

    120 až 180 minut