Image Alt

Mauli Rituals

Skin & body care –
Ajúrvéda v luxusní kosmetické péči

Mauli Rituals je značka ryze přírodních produktů pro péči o vlasy, pleť a tělo, inspirovaných zkrášlujícími rituály a věčnou moudrostí umění ajúrvédy. Její ústřední myšlenkou je oslava jedinečnosti a posvátnosti každého člověka. Proto se soustředí jen na ty nejlepší postupy a přísady; bohaté na antioxidanty a živiny pro obnovu a omlazení a s delikátními vůněmi pro zklidnění a vnitřní rovnováhu. Produkty značky Mauli Rituals charakterizuje indický původ a ruční výroba v Anglii. Jsou vyvíjeny odborníky ve spolupráci s ajúvérdskými lékaři a s předními aromaterapeuty, odborníky v oblasti péče o tělesnou a duševní pohodu. Společně sestavili koncept, který je založen na filozofii vzájemné provázanosti. Jsou dárkem pro všechny, kdo ctí sílu přírody a dokáží ocenit skutečnou kvalitu.

Nabízíme vám je proto, aby přispívaly k vašemu pocitu tělesné i duševní spokojenosti. Zahalením se do vybraných směsí podněcujeme hosty našeho kosmetického salonu k tomu, aby praktikovali maulské umění sebepéče, klidu a plynutí a tím umožnili svému vnitřnímu světlu zářit. Po skončení terapie hostům nabízíme posvátný červený provázek, známý jako “mauli”; ten tvoří nedílnou součást indických rituálů požehnání a přivázán k zápěstí slouží jako symbol ochrany a pocitu tělesné i duševní pohody svého nositele. Tuto nabídku předkládáme našim ctěným hostům coby jemnou upomínku na to, že stejně jako naše omlazující terapie je důležitá péče o sebe sama.

Všechny produkty jsou přírodní nebo organické bez syntetické parfemace, parabenů, minerálních olejů, glykolů, SLS, silikonů a sulfátů. Balení přípravků jsou zcela přírodní a recyklovatelná.

Ošetření a produkty Mauli Rituals můžete najít například i v Bulgari Hotel&Spa v Londýně i Miláně. Tyto luxusní hotely zařadily ošetření a produkty Mauli Rituals již v prvním roce působení značky, což svědčí o její nesmírné kvalitě.

Mauli Rituals
Mauli Rituals